Radio Kraków

Wszystko o DAB+

OFF Radio Kraków teraz także w Nowym Sączu

  • date_range 2016-02-25
OFF Radio Kraków zwiększyło zasięg. Cyfrowej anteny Radia Kraków na radioodbiornikach z technologią DAB+ słuchać można teraz również w Nowym Sączu i okolicach. Umowę o wprowadzeniu programu OFF Radia Kraków na pierwszy w Polsce prywatny cyfrowy multipleks należący do diecezji tarnowskiej, podpisali prezes Radia Kraków Marcin Pulit oraz dyrektor Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz ks. Jacek Miszczak.

Off Radio Kraków rozpoczyna współpracę z czeskim cyfrowym Wave radiem z Pragi

  • date_range 2016-02-02
Na antenie Off Radia Kraków w każdy pierwszy wtorek miesiąca Minoo prezentuje program Mixchange przygotowany przez DJ- ów Wave Radia. Zaś Mixchange prezentujący polską scenę będzie można usłyszeć w czeskim radiu w każdy drugi wtorek miesiąca.

Radio Kraków Transmisje – nowa oferta programowa Radia Kraków w DAB+

  • date_range 2015-09-24
Radio Kraków poszerza ofertę programową. W najbliższy piątek po godz. 18.00 na antenie Radia Kraków słuchacze posiadający radioodbiorniki cyfrowe, będą mogli wybrać pomiędzy słuchaniem programu głównego Radia Kraków w FM-ie a słuchaniem transmisji meczu Wisła Kraków – Korona Kielce w systemie DAB+.

Słuchaj i wygrywaj!

  • date_range 2015-06-12
Tylko w Radiu Kraków codziennie do wygrania nowoczesne, kolorowe i stylowe radia cyfrowe Retro Mini!

Od Krakowa do Rzeszowa – cyfrowe OFF Radio Kraków z większym zasięgiem

  • date_range 2015-05-07
6 maja w Krakowie prezesi Radia Kraków Marcin Pulit i Radia Rzeszów Henryk Pietrzak podpisali porozumienie, dzięki któremu OFF Radia Kraków za pośrednictwem cyfrowych odbiorników DAB+, słuchać będą mogli także mieszkańcy Rzeszowa i okolic.

Norwegia w 2017 roku jako pierwszy kraj na świecie wyłączy radio FM

  • date_range 2015-04-27
11 stycznia 2017 roku w Norwegii rozpocznie się proces wyłączania nadajników radia analogowego FM. To już oficjalna data podana przez norweskie Ministerstwo Kultury a Norwegia jest pierwszym krajem na świecie, który ustalił ostateczna datę wyłączenia radia FM i przełączy się całkowicie na nadawanie cyfrowe.

Off Radio Kraków do słuchania również w telewizji kablowej! Analogowo i cyfrowo

  • date_range 2015-04-21
Off Radio Kraków ma teraz głos... w telewizji! W ofercie sieci kablowej T-MONT, która dostarcza usługi telewizyjne, internetowe i telefoniczne w Krakowie, dostępne jest już także OFF Radio Kraków i Radio Kraków.

Wystartował serwis o cyfrowym radiu

  • date_range 2015-02-25
Co Europejska Unia Nadawców rekomenduje Europie w kwestii cyfrowego radia, jakie widzi szanse i przewagi nowej technologii - między innymi tego można dowiedzieć się z nowego serwisu poświęconego DAB+ (Digital Audio Broadcasting), który 16 lutego uruchomiła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji na swojej stronie internetowej.

Rewolucja w polskiej radiofonii OFF Radio Kraków już nadaje!

  • date_range 2015-01-26
OFF Radio Kraków, pierwsza stacja cyfrowa w Małopolsce, już nadaje! Jesteśmy już po ceremonii otwarcia najbardziej offowego radia w mieście. Odbyła się ona w klubie Forum Przestrzenie, gdzie bawiły się setki osób. Nowego brzmienia w eterze można posłuchać na off.radiokrakow.pl

Już nadajemy cyfrowo! Od 31 grudnia Radia Kraków słuchać można również w DAB+

  • date_range 2014-12-22
Ruszyła emisja multipleksu DAB+ na terenie Krakowa. W DAB+ słuchać można Radia Kraków jak również kilku programów Polskiego Radia. Radio cyfrowe daje szereg nowych możliwości, które chcemy jak najlepiej wykorzystać. Jedną z nich jest uruchomienie drugiego programu Radia Kraków o nazwie Off.Radio Kraków. "To będzie oryginalna propozycja, jakiej próżno do tej pory szukać w eterze" - zapowiada Marcin Pulit, Prezes Zarządu i Redaktor Naczelny Radia Kraków - Z drugim programem wystartujemy 31 stycznia punktualnie o 21.05. OFF. Radio Kraków będzie adresowane głównie do ludzi w wieku 20 – 35 lat zainteresowanych nowymi trendami i szeroko rozumianą kulturą offową - podkreśla prezes Pulit. Nowy program OFF. Radio Kraków będzie również dostępny w internecie przez stronę www.off.radiokrakow.pl oraz apliakacje mobilne.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię