Radio Kraków

skoki narciarskie

Zakopane: mniej kibiców skoków niż przed pandemią; są jeszcze bilety

Na sobotni i niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich do Zakopanego przyjechało zdecydowanie mniej kibiców niż w latach przed pandemią – oceniają hotelarze i sprzedawcy. Choć z uwagi na obostrzenia na każdy dzień przeznaczono zaledwie 6,5 tysiąca biletów z około 22 tys. miejsc na Wielkiej Krokwi, to nie sprzedano nawet wszystkich miejscówek.

Polska szósta po pierwszej serii w Zakopanem, prowadzi Słowenia

Polska zajmuje szóste miejsce po pierwszej serii drużynowego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Prowadzi Słowenia.

Żyła, Wąsek, Hula, Wolny w konkursie drużynowym

Piotr Żyła, Jakub Wolny, Paweł Wąsek i Stefan Hula wystąpią w polskiej drużynie w sobotnim konkursie drużynowym Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Odwołano kwalifikacje w Zakopanem

Z powodu złych warunków atmosferycznych odwołano kwalifikacje do konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem - postanowiło jury zawodów. Wcześniej nie udało się dokończyć treningu.

„Marusarz - Tatrzański Orzeł” w TVP1 16 stycznia o godz. 18:20

Telewizja Polska zaprasza widzów na film telewizyjny pt. „Marusarz - Tatrzański Orzeł”. Jest to opowieść o Stanisławie Marusarzu, legendarnym skoczku i prekursorze polskich skoków narciarskich. Rolę głównego bohatera zagrał Mateusz Janicki. Premiera filmu w niedzielę, 16 stycznia o godz. 18:20 w TVP1.

Przed skokami w Zakopanem

Jest decyzja ws. startu Pawła Wąska w kwalifikacjach do konkursu PŚ w Zakopanem

Paweł Wąsek wystartuje jednak w piątkowych kwalifikacjach do indywidualnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem - poinformował Polski Związek Narciarski. Reprezentant Polski poddany został powtórnym testom PCR na obecność koronawirusa. 22-latek dwukrotnie uzyskał negatywne wyniki badań i został dopuszczony do startu w zawodach.

Utrudnienia dla kierowców w Zakopanem w związku z PŚ w skokach narciarskich

Władze Zakopanego przypominają, że w związku z zawodami Pucharu Świata w skokach narciarskich, kierowcy muszą się spodziewać utrudnień. Zmiany w organizacji ruchu zostały wprowadzone już w piątek. W najbliższy weekend w Zakopanem odbędą się dwa kolejne dwa konkursy Pucharu Świata. W sobotę będzie rywalizacja drużynowa, a następnego dnia indywidualna. W piątek rozegrane zostaną kwalifikacje.

Kamil Stoch nie wystąpi w zawodach Pucharu Świata w Zakopanem

Kamil Stoch z powodu kontuzji nie wystąpi w weekendowych zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem - poinformował PZN.

Polska poza podium w Bischofshofen. Zwyciężyła Austria

Polscy skoczkowie narciarscy zajęli w Bischofshofen piąte miejsce w drużynowych zawodach Pucharu Świata. Zwyciężyła reprezentacja Austrii, a kolejne miejsca zajęli Japończycy i Norwegowie.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię