Radio Kraków

Patronaty

Noc Teatrów w Krakowskiej Operze Kameralnej

Hiszpańskie wieczory koncertowe w Filharmonii Krakowskiej

Pod patronatem ambasadora Hiszpanii w Polsce oraz Instytutu Cervantesa w Krakowie, w piątek 18 czerwca 2021 roku o godz. 19.30 i w sobotę 19 czerwca br. o godz. 18.00 w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego zabrzmią koncerty na wskroś hiszpańskie – zarówno ze względu na wykonywany repertuar, jak i zaproszonych z tej okazji artystów.

Noc Teatrów w STU

Po tym jak zeszłoroczna Noc Teatrów z powodu szalejącej pandemii Covid-19 musiała przenieść się w strefę online, w końcu w nadchodzący weekend możemy zaprosić Państwa w progi naszego teatru aby razem świętować ten wyjątkowy wieczór spektaklem na żywo!

XXVII Festiwal "Starzy i Młodzi, czyli Jazz w Krakowie"

Koncerty z udziałem znakomitych artystów – gwiazd polskiego i światowego jazzu oraz premierowe wykonania artystów jazzowych młodego pokolenia.

12. edycja Beskidzkiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej

Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie serdecznie zaprasza na koncerty . Przewidziane są cztery koncerty, które odbywają się w kościołach gminy Stryszawa: w Krzeszowie, Stryszawie i Lachowicach oraz jeden w Zawoi-Przysłop.

II połowa czerwca w NCK

W drugiej połowie czerwca w Nowohuckim Centrum Kultury będzie gęsto od kulturalnych wydarzeń. Spektakle, koncerty, literackie spotkanie, muzyczny kabaret, wystawy i teatralny festiwal. Tygiel zdarzeń – Chłopcy z Placu Broni, Grupa MoCarta, Janusz Radek, Zdzisław Beksiński, kosmiczny balet, triennale grafiki, Alicja w Krainie Czarów, Duda – Gracz i dużo więcej.... Do wyboru do koloru.

MuFo zaprasza - Plamka żółta: Warsztat z Dybą i Adamem Lachami

Zapraszamy młodzież i dorosłych!

Czułym okiem online: Fotografowanie blisko

MuFo zaprasza na warsztaty dla seniorów

Spacer po Krakowie śladami rewolucji

Zapraszamy do MuFo na warsztaty dla młodzieży i seniorów

Najnowsza książka Dariusza Izworskiego „Sekrety Nowego Sącza” w sprzedaży od 14 czerwca!

Książka będzie dostępna w księgarniach i na www.km.com.pl

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię