Radio Kraków

Patronaty

Letni Festiwal Muzyczna Korzkiew zaprasza!

Cykl wydarzeń artystycznych, pełniących istotną rolę w życiu kulturalnym Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na które składają się cotygodniowe koncerty, a także spotkania z artystami i animatorami kultury.

NH FEST w nowej odsłonie!

Tygiel artystycznych i twórczych wydarzeń w Nowohuckim Centrum Kultury.

Dni Talentu - Dni Otwartych RKS Garbarnia

Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia ogłasza Dni Otwarte dla dzieci i młodzieży, które odbędą się 22 oraz 24 czerwca 2021 roku na klubowych obiektach przy ul. Rydlówka 23. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności pod okiem trenerów i dołączyć do brązowo-białej rodziny!

Chłopcy z Placu Broni na Scenie NCK

W niedzielę, 20 czerwca w Nowohuckim Centrum Kultury wystąpi zespół Chłopcy z Placu Broni, by uczcić 21 rocznicę śmierci lidera zespołu Bogdana Łyszkiewicza.

Dodatkowe „Koguty w rosole” początkiem lipca w Teatrze STU!

Gorąco zapraszamy na dodatkowe spektakle pożegnalne „Koguta w rosole” – 1, 2 i 3 lipca o godz. 19.00 oraz 4 lipca o 17.00.

Wydarzenia w Muzeum Inżynierii Miejskiej w ramach 30. Festiwalu Kultury Żydowskiej

Od ponad 30 lat przełom czerwca i lipca to wyjątkowy czas celebracji kultury żydowskiej na krakowskim Kazimierzu. Siedziba Muzeum Inżynierii Miejskiej mieści się właśnie w tej dzielnicy, więc i my z radością włączamy się w to święto.

Kolejny letni Spacer Muzeum Inżynierii Miejskiej

Zapraszamy na wakacyjne spacery realizowane w ramach SPINarium (część projektu SPINaj naukę).

Narodowy Zespół Pieśni i Tańca Chorwacji Lado w Krakowie

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski i Konsul Honorowy Republiki Chorwacji Paweł Włodarczyk zapraszają na widowisko przedstawiające bogate regionalne tradycje muzyczne i choreograficzne Chorwacji w wykonaniu Narodowego Zespołu Pieśni i Tańca Chorwacji LADO.

Trzecia odsłona Royal Opera Festival

W poniedziałek 21 czerwca o godz. 19.30 w sali koncert Filharmonii Krakowskiej zainaugurowana zostanie trzecia edycja Royal Opera Festival – wydarzenia muzycznego, którego program koncentruje się na twórczości geniusza włoskiego belcanto – Gioachina Rossiniego.

Czerwiec w Teatrze Słowackiego w Krakowie

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie serdecznie zaprasza na czerwcowe spektakle grane na czterech różnych scenach.

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię