Radio Kraków

Patronaty

Zakopiańskie Mikołajki

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula w sobotę 4 grudnia 2021 r. serdecznie zaprasza na Zakopiańskie Mikołajki - rodzinny festyn, który już na stałe wszedł do kalendarza wydarzeń miejskich.

Wielki Głód. Co jeszcze trzeba opowiedzieć - spotkanie towarzyszące wystawie "Ukraina. Wzajemne spojrzenia"

Międzynarodowe Centrum Kultury zaprasza 2 grudnia na spotkanie „Wielki Głód. Co jeszcze trzeba opowiedzieć”. Spotkanie towarzyszy wystawie „Ukraina. Wzajemne spojrzenia”.

Nie tylko Bruegel i Rubens, czyli malarstwo Niderlandów na Wawelu oraz Carowie Szujscy ze Lwowa od 30.11

Zamek Królewski na Wawelu przedstawia interesującą panoramę malarstwa niderlandzkiego z czasów Pietera Bruegla i Pietera Paula Rubensa

54. Dni Muzyki Organowej w Krakowie

W dniach od 1 do 5 grudnia 2021 roku odbędą się 54. Dni Muzyki Organowej w Krakowie, jeden z najstarszych festiwali organowych w Polsce, powstały w Filharmonii Krakowskiej w 1966 roku z inicjatywy prof. Eugenii Umińskiej – ówczesnego rektora Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej oraz Henryka Czyża – dyrektora artystycznego Filharmonii.

22. Festiwal Filmu Niemego

Już za kilka dni rusza 22. Festiwal Filmu Niemego - odbywający się od 1996 roku przegląd filmów sprzed epoki dźwięku, prezentowanych z towarzyszeniem muzyki na żywo.

19. KFG: zapisy na warsztaty Fundacji GOPR. Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

Niespełna dwa tygodnie pozostały do 19. Krakowskiego Festiwalu Górskiego! Jeśli nie macie jeszcze planów na weekend 4-5 grudnia, zapraszamy do ICE Kraków.

Balet "Dziadek do orzechów" - Royal Lviv Ballet

„Dziadek do orzechów” to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata.

W grudniu 2021 Krakowski Festiwal Górski powróci po raz 19.!

KFG po raz kolejny zagości w Centrum Kongresowym ICE Kraków w dniach 4-5 grudnia.

"Leopold" premiera 28 listopada w STU

28 listopada o godzinie 18.00 zapraszamy na czwartą już w tym sezonie artystycznym premierę w STU - LEOPOLD autorstwa Jacka Cygana w reż. Krzysztofa Jasińskiego. W spektaklu zobaczymy Zbigniewa Zamachowskiego, Joannę Pocicę i Weronikę Krystek. ( spektakle przedpremierowe 26 i 27 listopada)

Premiera spektaklu "Trąbka do słuchania" w reż. Agnieszki Glińskiej w Starym Teatrze - ODWOŁANO!!

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię