Radio Kraków

Patronaty

Extra Sound Jazz Showcase w Katowicach

W dniach 19 – 20 sierpnia 2021 odbędzie się koncert dwóch wschodzących gwiazd ukraińskiego jazzu, a do tego jam session i wydarzenia networkingowe.

SIERPIEŃ W MUZEUM FOTOGRAFII W KRAKOWIE

Wakacyjne spacery, goście w Muzeum Fotografii i… możliwość posłuchania wybranych zdjęć. Sierpień w MuFo to czas spotkań na świeżym powietrzu i przygotowania do jesiennych wydarzeń.

Lumen Art Festival w Gorlicach

W dniach 31.07-07.08.2021 w Gorlicach odbędzie się pierwsza edycja Lumen Art Festival. Będzie to miejsce spotkania z muzyką i ludźmi, a także czas i okazja do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń oraz dialogu wśród młodych muzyków.

Półmetek wakacji w NCK

Półmetek wakacji za nami, ale Nowohuckie Centrum zapewnia, że również w sierpniu nie braknie atrakcji. Już w najbliższy weekend w ramach NH FEST odbędą się dwa wydarzenia plenerowe – kolejne spotkanie z cyklu HO NA POLE, na czele z jego gospodarzem Adamem Grzanką oraz wieczór piosenki autorskiej, podczas którego wystąpią: Włodek Mazoń i Drabina Jakuba Trio.

Sierpień w Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz Ogrodzie Doświadczeń im. St. Lema

Zapowiada się bardzo obfity w wydarzenia sierpień w Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz Ogrodzie Doświadczeń im. St. Lema. Szczególną, uwagę przykuwają m.in. "Dni św. Wawrzyńca" i odbywający się w ich ramach I Krakowski Przejazd Kolorowych Cyklistów.

55. Sabałowe Bajania

W dniach od 5 do 8 sierpnia 2021 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się Festiwal Folkloru Polskiego 55. Sabałowe Bajania.

ZOBACZYĆ TANIEC - I edycja Krakowskiego Festiwalu Tańca

Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza w dniach 9-15 sierpnia, na pierwszą edycję Krakowskiego Festiwalu Tańca „Zobaczyć taniec”.

Tour de Pologne Junior

Już 11 sierpnia rozpocznie się pierwszy etap z cyklu Tour de Pologne Junior. W tym roku kolarze odwiedzą kolejno: Rzeszów, Bielsko-Białą, Katowice i Kraków.

„Dziady śmigustne – tradycja wiosennego kolędowania” w Muzeum im. Władysława Orkana

Realizacja to projekt naukowo wystawienniczy, którego efektem jest wystawa czasowa, powstała z potrzeby zrozumienia tego dawnego obrzędu, który stanowił niegdyś element złożonego systemu wierzeń.

TOUR DE POLOGNE AMATORÓW

Tegoroczny Tour de Pologne Amatorów odbędzie się 10 sierpnia. Jeden z najpopularniejszych amatorskich wyścigów kolarskich zostanie rozegrany na 80-kilometrowej trasie ze startem i metą w Arłamowie.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię