Radio Kraków

koronawirus

218 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 46 osób z COVID-19

Badania potwierdziły 218 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarło 46 osób z COVID-19 – poinformowało w czwartek Ministerstwo Zdrowia.

Tarnowski szpital przywraca możliwość odwiedzania chorych

Na tę wiadomość czekało wielu mieszkańców regionu tarnowskiego. Szpital wojewódzki imienia św. Łukasza w Tarnowie przywraca możliwość odwiedzania chorych przebywających na oddziałach szpitalnych. Takie wizyty do tej pory, w związku z pandemią były zakazane.

241 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarły 62 osoby z COVID-19

Badania potwierdziły 241 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarły 62 osoby z COVID-19 – poinformowało w środę Ministerstwo Zdrowia.

215 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarły 52 osoby z COVID-19

Badania potwierdziły 215 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarły 52 osoby z COVID-19 – poinformowało we wtorek Ministerstwo Zdrowia.

140 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarła jedna osoba z COVID-19

Badania potwierdziły 140 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarła jedna osoba z COVID-19 – poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia.

Chrzanów nadal będzie prowadził szczepienia Pfizerem bez rejestracji

Punkt szczepień powszechnych w Chrzanowie nadal będzie prowadził szczepienia preparatem firmy Pfizer bez wcześniejszej rejestracji. Wystarczy osobiście zgłosić się do punktu przy ulicy Sokoła w Chrzanowie.

227 nowych zakażeń koronawirusem, zmarło 11 osób z COVID-19

Badania potwierdziły 227 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarło 11 osób z COVID-19 – poinformowało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia.

Aplikacja pozwala sprawdzić ważność Unijnego Certyfikatu COVID

Aby sprawdzać ważność Unijnego Certyfikatu COVID i to, czy należy do osoby, która go okazuje, należy pobrać bezpłatną aplikację Ministerstwa Zdrowia z Google Play lub App Store. Za jej pomocą można zeskanować kod QR z wydruku bądź ekranu mobilnego urządzenia.

Weszło w życie kolejne poluzowanie obostrzeń

W niedzielę weszły w życie łagodniejsze zasady bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym. Zmiany obejmą m.in. instytucje kultury i rozrywki, w tym kina, w których dozwolona będzie sprzedaż oraz spożywanie jedzenia i picia. Z kolei w kościołach limit wyniesie maksymalnie 50 proc. obłożenia i nie będzie dotyczył osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Ministerstwo Zdrowia: 239 nowych zakażeń koronawirusem, zmarło 47 osób z COVID-19

Badania potwierdziły 239 nowych przypadków zakażeń koronawirusem, zmarło 47 osób z COVID-19 – poinformowało w sobotę Ministerstwo Zdrowia.

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię