Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Wisła zagra z Napoli

  • Marek Solecki
  • date_range Czwartek, 2021.07.22 17:14 ( Edytowany Czwartek, 2021.07.22 17:18 )
Do Krakowa na jubileusz Białej Gwiazdy przyjedzie klub z Neapolu z Piotrem Zielińskim i mistrzami Europy w składzie

Nie mecz z Borussią Dortmund, a spotkanie z SSC Napoli uświetni jubileusz 115-lecia krakowskiej Wisły. Mecz 04.08.2021 o 18.00 przy Reymonta.

Zaplanowane na rok jubileuszowy spotkanie z niemieckim zespołem, w którym występował Kuba Błaszczykowski - oraz oczywiście Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek - ze względu na obowiązki przeciwnika wynikające z uczestnictwa w rozgrywkach ligowych oraz w Pucharze Niemiec - nie odbędzie się w przewidzianym terminie. Ale Wisła postarała się w tej sytuacji o efektowne zastępstwo. Rywalizacja z Napoli na stadionie przy Reymonta to szansa na zobaczenie w akcji Piotra Zielińskiego, ale także choćby mistrzów Europy z reprezentacji Włoch, w Napoli grają bowiem Giovanni di Lorenzo i Lorenzo Insigne.

Biała Gwiazda podkreśla, że zaproponowany termin (czwarty sierpnia, godzina osiemnasta), to gwarancja rozegrania meczu przy udziale co najmniej 50-ciu procent publiczności.
Autor:
Marek Solecki

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię