Dzisiejszy szkoleniowiec płockiej Wisły Pavol Stano, był swego czasu zawodnikiem w drużynie, którą prowadził Jacek Zieliński. To było w Niecieczy, w Bruk-Bet Termalice. Dzisiaj spotkali się w Krakowie, już obaj w trenerskiej roli. Ale to Stano był wystąpił ponownie w roli pobierającego nauki. Już w 9. minucie zagranie w pole karne zespołu płockiego do Kamila Pestki, który płaskim strzałem przy słupku zaskoczył Węglarza. Po raz drugi Kamil Pestka wpisał się na listę strzelców w 32 minucie spotkania. To był konsekwencja błędu jednego z defensorów Wisły przy wybijaniu piłki. Tę przejął Pestka i uderzeniem zza pola karnego pokonał bramkarza „Nafciarzy”. Na trzecią bramkę kibice na stadionie przy ul. Kałuży czekali do 69. minuty. Płaskie, precyzyjne uderzenie Matjiasa Hebo Rasmussena spoza pola karnego i Węglarz ponowie wyciąga piłkę z siatki.

Cracovia – Wisła Płock 3:0 (2:0) Bramki: 1:0 – 9' Pestkaa, 2:0 – 32' Pestka, 3:0 - 69' Hebo Rasmussen

Cracovia: Hrosso – Rapa, Rodin, Ghiță (16. Siplak), Kakabadze, Pestka (79. Ogorzały), Hebo Rasmussen, Myszor (70. Rakoczy), Hanca, Júnior (70. Konoplanka (żk), van Amersfoort (79. Lusiusz).

Wisła Płock: Węglarz – D. Michalski (żk), Chrzanowski, Jorginho, Szwoch, Vallo, Sekulski (78. Cielemięcki), Kolar (59. Wolski), Rzeźniczak, Pawlak (59. Gerbowski), Furman (59. Rasak).

Sędziował Tomasz Wajda