Czy tylko Samsung i Apple tworzą topowe smartfony? 

Już od kilku lat mówi się, że tylko Samsung i Apple tworzą najlepsze telefony komórkowe, a konkurencja w żaden sposób nie może dogonić ich pod kątem specyfikacji i wydajności urządzeń. Jeżeli ty również żyłeś w takim przeświadczeniu, to jesteś w błędzie.

Technologia rozwija się z roku na rok, a na rynku telefonów z pewnością nie panuje już monopol. Konkurencja nigdy nie śpi i tak to wygląda również w tym przypadku. W ciągu ostatnich lat wielu producentów telefonów komórkowych wzbiło się na wyżyny pod kątem technologicznym. Tym samym urządzenia, które produkują, dościgają, a w niektórych sytuacjach również prześcigają, Samsunga i Apple'a, którzy nie wygrywają już wszystkich rankingów i testów porównawczych pod kątem wydajności i specyfikacji urządzeń. Przykładem takich producentów jest na przykład Huawei, Asus czy Xiaomi. 

Dlaczego Xiaomi stało się tak popularne?

Xiaomi stało się tak popularne na rynku polskim ze względu na stosunek ceny do jakości. Urządzenia oferowane przez tę markę wyróżniały się na tle konkurencji bardzo niską ceną przy jednoczesnym posiadaniu bardzo mocnej specyfikacji i wydajności, której nie powstydziłyby się zdecydowanie droższe modele. Xiaomi słynie też ze swojej bardzo wysokiej wytrzymałości. Nie znaczy to oczywiście, że są one niezniszczalne, jednak potrafią wytrzymać więcej niż inne, topowe urządzenia.

Dzięki marce Xiaomi, która została stworzona przez chińskie przedsiębiorstwo, stereotyp tego, że co jest chińskie, jest tandetne i słabej jakości, zdecydowanie przestaje mieć pokrycie w rzeczywistości. Sekretem niskiej ceny urządzeń są tanie części, które pozwalają na zbudowanie urządzenia bardzo wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie.

Obecnie Xiaomi zaliczana jest do trójki najpopularniejszych producentów smartfonów na świecie, razem z Samsungiem i firmą Apple. To zdecydowanie zaskakujące patrząc na to, że firma została założona dopiero w 2010 roku. 

Czy warto zdecydować się na model Xiaomi Mi?

Xiaomi Mi to flagowe urządzenia od chińskiego producenta, które na rynek zostały wprowadzone w 2011 roku. Okazały się one ogromną konkurencją dla innych, topowych producentów, jednocześnie oferując przy tym znacznie tańsze urządzenia, co zapewniło im ogromną popularność.

Przykładem może być tutaj model Xiaomi Mi 11, którego zdecydowanie wyróżnia świetna jakość wykonania. Ten model może pochwalić się świetną jakością zdjęć, którą z pewnością docenią osoby uwielbiające dodawanie zdjęć w social mediach. Mi 11 posiada również bardzo szybkie ładowanie, dzięki czemu szybko odzyskamy w pełni sprawne urządzenie. Co ciekawe, mimo swoich bardzo dużych rozmiarów Xiaomi Mi 11 świetnie leży w dłoni, a użytkowanie tego telefonu jest bardzo komfortowe. 

Xiaomi Mi oferuje idealny stosunek jakości do ceny, który z pewnością zadowoli nawet wymagających użytkowników. Nie zwlekaj - spełnij swoje marzenie o świetnym i wydajnym urządzeniu. Zasługujesz na topowy smartfon, którego użytkowanie będzie bardzo komfortowe.