|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Przedwyborcza debata w Wierzchosławicach

WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 193

OBSERWATOR

Czwartek, 18 października 2018, 19:55

Czemu czepiacie się tylko Jasinskiego , może by Mroza zapytać kogo ma na stanowiska w gminie może o kolesi z PSL

Odpowiedz

mieszkaniec Gminy Wierzchosławice

Czwartek, 18 października 2018, 18:54

@mieszkaniec

Na Facebooku można zobaczyć, że dnia 19.10.2018 r w Remizie OSP w Wierzchosławicach o godzinie 19:00 odbędzie się ostatnie spotkanie przedwyborcze Pana Jasińskiego. Panie Zbigniewie, nie wydaje mi się aby Pan uraczył nas, mieszkańców swoim uczestnictwem jeśli nie chce się Pan doszczętnie pogrążyć.

Odpowiedz

mieszkaniec

Czwartek, 18 października 2018, 18:12

Za rok w wyborach parlamentarnych wyborcy zdecydują kto wygra. Według mnie raczej nie PIS Morawiecki powiedział co myśli o ludziach ciężko praujących. Pycha i brak szacunku dla dobrych, cieżko pracujących ludzi. A jak nie wygra wyborów parlamentarnych PIS ? Co w gmnie ? Osoba która tylko się podpiera i jedzie na znaczu PIS ? Potrafi rozmawiać ponad podziałami ? Według mnie nie .Podobno obecnego na spotkaniu przedwyborczym P. Jasiński nie dopuścił P. Drąga do głosu ? Czego się bał ?

Odpowiedz

mieszkaniec

Czwartek, 18 października 2018, 18:03

Pan Jasiński nie ma odwagi odpowiedzieć na pytanie : ,czy idzie w parze z P. Głowackim ? A ten startue tylko po to aby osłabić Mroza, bez konkretnego programu mówiąc że ujawni szczegóły w drugiej turze? Była taka osoba , która twierdzila , że ciemny lud kupi wszystko , wiec wszem i wobec ogłaszam, że mieszkańcy gminy Wierzchosławice to ludzie mądrzy i inteligentni. P.Głowacki też zapewne wie o czym się tu pisze i jakie pytania pdają na tym forum. Dlaczego nie odpowiadaja ? Brak odwagi ? Zarządzanie gmnią wymaga także odwagi i podejmowania trudnych decyzji czy ci Panowie mają do tego predyspozycje ? Moim zdaniem nie . Ktoś kto się boi konfrontacji nie zasługuje na zaufanie. Tyle w temacie.

Odpowiedz

Piotr

Czwartek, 18 października 2018, 12:20

Najważniejsze że Pan Artur Jasiński wyprowadzi Gminę Wierzchosławice z zadłużenia. Prawo i Sprawiedliwość mu w Tym pomoże.

Odpowiedz

Rokita

Czwartek, 18 października 2018, 09:56

Panie przewodniczący - Dlaczego jak ognia unika Pan odpowiedzi na pytanie kto obejmie kluczowe stanowiska w Gminie w wypadku wygrania przez Pana wyborów? Czy Pan Głowacki zostanie wicewójtem albo otrzyma inne stanowisko? A może Pan J. Bryl będzie widziany na stanowisku wice? To rzeczy które interesują wszystkich mieszkańców. I dlaczego na swoim papierowym programie nie pisze pan kwot dopłat do wody? Nie uniknie Pan rozliczenia ze swoich słów i obietnic tak czy inaczej, mieszkańcy tego dopilnują jeżeli Pan wygra. Pana wywiady nie zginą z internetu, proszę o tym pamiętać. Tak jak i nie zginie artykuł z Temi z 4 lipca tego roku i znaczące Pana słowa - "...Przy obecnej sytuacji finansowej dopłaty do wody dla mieszkańców oznaczałyby ekonomiczny koniec gminy..."

Odpowiedz

wyborca

Czwartek, 18 października 2018, 00:23

@Trzydniaki

Ludzie jacy wy jesteście Ciemni żal mi was poczytajcie tylko nie ulotki Drąga pooglądajcie sesje są nagrywane a później piszcie, bo to co piszecie to istne bzdury za wode odpowiedzialny jest tylko i wyłącznie Drąg fakt Jasiński raz zawetował dopłatę i to jest fakt ale to była dopłata 60tys co skutkowało by obniżeniem rachunku o 2zł na mieszkańca przez 3 miesiące rada wolała dać te pieniądze na spłatę długu które zaciągną Drąg w parabankach bo odsetki już mamy spore

Odpowiedz

Czwartek, 18 października 2018, 00:19

@UP!

Tak pisać może tylko ciemnogród poczytaj najpierw wyborco, pooglądaj sesje a później się wypowiadaj kto ci podnosi wodę i ścieki

Odpowiedz

ja

Środa, 17 października 2018, 10:59

blebleblebleblebleble

Odpowiedz

Środa, 17 października 2018, 09:02

Cieszę się że Pan Artur Jasiński będzie Wójtem Gminy Wierzchosławice. Takich ludzi nam trzeba. Panu Drągowi już dziękujemy.

Odpowiedz

mieszakaniec

Wtorek, 16 października 2018, 22:57

Jasiński jako przewodniczący miał 4 lata i większość w radzie. Co zrobił ??? Proszę mnie przekonać.

Odpowiedz

mieszkaniec

Wtorek, 16 października 2018, 22:54

Pytanie do Pana Jasińskiego czy P. Głowacki będzie wicewótem bądź prezesem jednej ze spóek gminnych gdy Pan wygra i będzie wótem ? Pan Głowacki pomino tego, że oficjanie się wypowiadał na forum nie odpisał. Dla nas mieszkańców to ważne. tym

Odpowiedz

Marek

Wtorek, 16 października 2018, 19:04

Nareszcie Pan Jasiński wyprowadzi nasza Gminę na właściwe tory. Wielki plus za to, że jest jedynym kandydatem którego radni nie są związani w żaden sposób ze spółkami wodociągowymi jak i również ich rodziny nie są związane z urzędem tej Gminy.

Odpowiedz

Nikola

Wtorek, 16 października 2018, 18:34

Bardzo inteligentny człowiek Pan Artur Jasiński. Debata pokazała że jest przygotowany na wyprowadzenie Gminy Wierzchosławic z dołka.

Odpowiedz

Wiola

Wtorek, 16 października 2018, 18:31

@Alina C

Ale moja cała rodzina zagłosuje na Pana Artura Jasińskiego.

Odpowiedz

Prawylewnik

Wtorek, 16 października 2018, 17:32

Ktoś coś nie doczytał mojego posta, niestety się nie podpisał... :) ciężko mi się per "anonim" odzywać... Proszę sobie przeczytać co dokładnie napisałem, przeczytać sobie wypowiedź Pana Przewodniczącego zamieszczoną w Temi i Wójta przy okazji, jest to rzecz ogólnie dostępna i może sie zapoznać z tym każdy... Nie zastanowiła, przepraszam że się tak wyrażę "anonimowego obywatela " nagła zmiana polityki wypowiedzi jednego z kandydatów i równie nagły wysyp "analiz" w których wspominał najpierw o chyba dopłacaniu 3 zł za m3 a jeszcze bliżej wyborów chyba 6zł za m3... Proszę mi wybaczyć ale ja jako człowiek już z lekka wiekowy i obarczony pewnym doświadczeniem życiowym nie wierzę w takie wyborcze obietnice. Są dla mnie kompletnie nie wiarygodne i nie rozumiem zupełnie tych tłumaczeń tego Pana jak zamierza zdobyć pieniądze na dopłaty, nie wiem kto te "analizy" robi konkretnie, przecież ten Pan nie jest chyba jakimś biegłym księgowym albo finansistą. A wszystkie te historie o dopłatach to chyba Pan Mróz właśnie rozruszał swoimi wypowiedziami, chyba w rdn, był pierwszy.

Odpowiedz

Wtorek, 16 października 2018, 16:29

@Prawylewnik

Lepiej na trzy miesiące dopłacić do wody pieniądze, które wynosiłyby około 2 złote na gospodarstwo domowe, zamiast wyciągać gminę z tego "szamba", spłacając za nie następną ratę pożyczek. Skoro dla pana tyle pieniędzy w tym wypadku robi różnicę to chyba nie ma się tu o czym rozwodzić. W dalszej perspektywie, gdyby taka dopłata wystąpiła, i tak ceny by wzrosły, bo zadłużenie gminy wzrosłoby o dodatkowe odsetki :) Jestem ciekawy jakie wtedy by było pańskie oburzenie. Z pustego nikt nie naleje. Właśnie jeden z tych nowych kandydatów, którzy panu zostali startuje z ludźmi byłego wójta w tym tych związanych z wodociągami.

Odpowiedz

Prawylewnik

Wtorek, 16 października 2018, 16:00

Mnie nie interesuje kto rządzi w gminie... pis czy po..., mnie interesuje moja dziurawa kieszeń z której wypływa kasa na wodę i kanalizacje... Władza ma rządzić tak aby było dobrze - mieszkańcom gminy, jak rządzi źle to trzeba ją zmienić. Tak, mam zamiar zagłosować, za zmianą władzy która przypomniała sobie o ludziach miesiąc albo kilka przed wyborami. Mówię - żegnam Panów, Panie przewodniczący i Panie Wójcie. Jak ktoś chce płacić dalej za wodę i szambo jak za złoto i wierzyć w obiecanki to powiem szczerze że go nie rozumiem albo jest bogaczem.

Odpowiedz

Roman

Wtorek, 16 października 2018, 14:58

Glosuję na Pana Artura Jasińskiego, a ludziom którzy kłamią o tym, że to przez niego są tak wysokie stawki za wodę współczuję, bo to już się nazywa ignorancja (pasowałoby tutaj jeszcze jeden epitet, ale to już zostawię dla siebie). Chyba jednak wstrzymałbym się z publicznym szerzeniem kłamstw na ten temat, gdyż jak ktoś już wcześniej trafnie stwierdził łatwo można domagać się roszczeń w stosunku do takiej osoby.

Odpowiedz

Alina C

Wtorek, 16 października 2018, 14:19

Jak PiS pomoże nieudolnemu Jasińskiemu jak trzy lata karze płacić ludziom za wodę, drugie tyle co ościenne gminy!!!! Jestem wyborcą PiS ale NIGDY NIE ZAGŁOSUJE NA JASIŃSKIEGO!

Odpowiedz