|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Iwona Mularczyk domaga się zwołania natychmiastowego posiedzenia Rady Społecznej sądeckiego szpitala

Iwona Mularczyk, kandydatka na prezydenta Nowego Sącza, przypuszcza polityczny atak na swojego kontrkandydata. Domaga się od wicemarszałka województwa małopolskiego Leszka Zegzdy zwołania natychmiastowego posiedzenia Rady Społecznej sądeckiego szpitala. Jak twierdzi Iwona Mularczyk, zgłosiła się do niej grupa pielęgniarek i pracowników medycznych niższego szczebla niezadowolona ze sowich wynagrodzeń. - To od tych osób zależy życie pacjentów, dlatego konieczna jest dyskusja o podwyżkach – podkreśla kandydatka na prezydenta Nowego Sącza.

posłuchaj Iwony Mularczyk

Fot. D. Radziak

Jak potwierdziła w rozmowie z naszym reporterem Iwona Mularczyk, grupa niezadowolonych ze swoich pensji osób swoje żądania podwyższenia pensji zgłosiła także do dyrekcji placówki. Dyrekcja informuje jednak, że żadne pismo w tym temacie nie wypłynęło. Natomiast marszałek Leszek Zegzda do uwag Iwony Mularczyk zamierza się odnieść w czwartek.

 

Bartosz Niemiec/jgk

posłuchaj

8%
92%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 15

dudi

Piątek, 2 listopada 2018, 10:48

Cmentarna hiena.

Odpowiedz

waciu.

Piątek, 19 października 2018, 10:09

Prezes wyciągnął królika z kapelusza...ale to nie pomoże, wygląda jak mokra kura, a gada gorzej jak bezpartyjny Wojtuś z Rytra. Żenada i wstyd , sądeczanie są warci mądrzejszego włodarza. Co może przedszkolanka, nawet jak obieca że za nią stoi cała warszawka. Amen.

Odpowiedz

PatrykKicha

Środa, 10 października 2018, 22:34

Język polska dla p. Mularczyk trudny być i skomplikować. Rzeczywiście #kadryPiS

Odpowiedz

jarosław

Poniedziałek, 8 października 2018, 19:57

Dudy gada ta Mularczyk.

Odpowiedz

Piątek, 28 września 2018, 10:27

Cyrk na kółkach, by nie wyrazić tego inaczej...

Odpowiedz

grupa pielęgniarek i pracowników medycznych

Poniedziałek, 3 września 2018, 20:50

Sralismazgalis, nikt się nie zgłaszał do niej bo ona nic nie może. Tyle wie co z garnka zje. Mularczyk ma listę tematów i "uczeni" dorabiają jej do tego rożne bajki. Ot i cała afera.

Odpowiedz

pytajnik krakowski

Poniedziałek, 3 września 2018, 13:26

zapytajcie zegzde jak to jest kiedy się jest jednocześnie wicemarszałkiem i prezesem Małopolskiej Organizacji Turystycznej finansowanej z kasy województwa, dwie pensje wpadają. Zapytajcie jak to jest kiedy dyrektor tej organizacji zakład fundacje w domu aby wziąć kasę z UE, która przyznaje województwo , departament nadzorowany przez Zegzdę

Odpowiedz

E.

Środa, 22 sierpnia 2018, 21:33

Prawda jest taka,że Pis nie ma odpowiednich ludzi. Po prostu brak kadr, więc się wystawia co popadnie.

Odpowiedz

nie wierzę !

Piątek, 17 sierpnia 2018, 21:55

Czy beletrystyka wystarczy by być gospodarzem miasta? Jeśli to mają być przesłanki do rządzenia miastem - Koszmar

Odpowiedz

kogo czego

Czwartek, 16 sierpnia 2018, 10:26

@Bareja

No właśnie, tak mówi, choć w wersji spisanej ktoś litościwie poprawił. Jak to jest nauczycielka, to strach dzieci do szkoły posyłać.

Odpowiedz

Bareja

Środa, 15 sierpnia 2018, 17:46

"Kosztem najniższego szczeblu" - oczko wypadło temu misiu?

Odpowiedz

gość

Środa, 15 sierpnia 2018, 15:33

Dobry gospodarz powinien zacząć od zainteresowania się jakością leczenia w tym szpitalu. On ma tak złą opinię, że dziwię się że jeszcze go nie zamknęli ! To nie gospodarz tylko figurant. Mularczyk co dla Sądeczyzny zrobił. :/ Skansen, gdy w polsce drogi i koleje budowali ?

Odpowiedz

gośc

Środa, 15 sierpnia 2018, 15:22

Pani Mularczyk nie słyszała o jakości leczenia w tym szpitalu? Sama leczy się w szpitalach MSW? Ten szpital ma tak złą opinię, że powinni go zrównać z ziemią, a ona MARTWI się o płace personelu? KOGO ona REPREZENYUJE? Niech zaczną tam LECZYĆ a potem pytają o podwyżki! Ile lat mąż jest posłem? I co z tym zrobił? W sączu to same takie kwiatki : szpital, sandecja, miasteczko multimedialne, basen bez wody, sondeczanka, kolej przez piekiełko :D Miasto nieudaczników?

Odpowiedz

der

Środa, 15 sierpnia 2018, 01:31

"zgłosiła się do niej grupa pielęgniarek i pracowników medycznych niższego szczebla niezadowolona ze sowich wynagrodzeń. - To od tych osób zależy życie pacjentów," Od kogo zależy życie pacjentów ? Od pracowników niższego szczebla ? Salowych - bez urazy . Myślę, że głównie od rządu, który wciąż stara się oszczędzać na zdrowiu pacjentów.

Odpowiedz

der

Środa, 15 sierpnia 2018, 01:24

Cichy pierd Pani kandydat... PIS tak jak i poprzednicy nie umie przeprowadzić i też boi się reformy służby zdrowia. Reformy systemu studiów/stażów/szkoleń/specjalizacji. Ogarnięcia szczelności wydatków. Nepotyzmu. Do tego dochodzi kompleks Ziobry. I strach, że nie doceniana służba zdrowia może zdyskontować postrzeganie partii rządzącej.

Odpowiedz