|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Wisła Kraków zakończyła zgrupowanie w Arłamowie

Piłkarze Wisły Kraków zakończyli sześciodniowe zgrupowanie w ośrodku w Arłamowie. W przyszłym tygodniu będę przygotowywać się na swoich obiektach do meczu 27. kolejki ekstraklasy z Piastem w Gliwicach.

Fot. Wisła Kraków

Jak podkreślił trener "Białej Gwiazdy" Artur Skowronek obóz miał charakter regeneracyjny. Pracowano przede wszystkim nad taktyką, stałymi fragmentami gry, ale też nad szybkością. W czwartek piłkarze mieli luźniejszy dzień, a zajęcia miały na celu integrację zespołu. Był czas na wycieczkę rowerową, strzelanie z łuku, a także zabawę w "piłkarskiego golfa". Z kolei w piątek świętowano 38. urodziny trenera Skowronka.

Szkoleniowiec "Białej Gwiazdy" miał do dyspozycji 31 piłkarzy, w tym: Alona Turgemana, Davida Niepsuja i Krzysztofa Drzazgę, którzy wyleczyli już kontuzje. Jedynym zmartwieniem sztabu szkoleniowego jest uraz pomocnika Vullneta Bashy.

"Nie jest to nic poważnego. W jednej z gierek doszło do sytuacji, że ucierpiał jego staw skokowy i pojawił się obrzęk. Trzeba poczekać, aż zniknie. Wtedy Vullnet będzie mógł wrócić do treningów z zespołem" – wyjaśnił Skowronek.

Z kolei pomocnik Wisły Kamil Wojtkowski podkreślił, że w Arłamowie były bardzo dobre warunki do treningów.

"Boiska i cała infrastruktura sportowa są tutaj na bardzo wysokim poziomie, przez co mieliśmy możliwość treningu w fajnych warunkach. Myślę, że odpowiednio wykorzystaliśmy ten czas i do startu ligi będziemy bardzo dobrze przygotowani" - powiedział cytowany przez oficjalny serwis internetowy krakowskiego klubu.

Wyjazd do Arłamowa był możliwy dzięki nowemu sponsorowi "Białej Gwiazdy" - firmie CASS CASS Construction and Steel Structure, z którą umowę o współpracy podpisano w poprzednią sobotę.

Wisła w tabeli ekstraklasy zajmuje trzynaste miejsce w dorobkiem 31 punktów. W pierwszym meczu po wznowieniu sezonu zmierzy się w Gliwicach z Piastem. Mistrzowie Polski w poprzednim tygodniu także przebywali na zgrupowaniu w Arłamowie. (PAP)

PAP/AD

100%
0%