|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

SPORTOWIEC TYGODNIA. WYNIKI

SPORTOWIEC TYGODNIA. ZOBACZ WYNIKI

źródło: www.justyna-kowalczyk.pl

Tytuł Sportowca Tygodnia przypadł Justynie Kowalczyk - uzyskała 35 głosów internautów. Drugie miejsce dla Kamila Stocha - 31 głosów.
Na trzecim miejscu uplasowała się Katarzyna Bachleda-Curuś - 20 głosów.

Łącznie w plebiscycie wzięło udział 86 osób.

TAKIE BYŁY NASZE NOMINACJE:Kamil Stoch - Jako ósmy skoczek w ostatnich, niedzielnych zawodach bieżącego sezonu w Planicy zapewnił sobie miejsce na trzecim stopniu podium klasyfikacji generalnej Pucharu Świata! Przed nim w historii podium w "generalce" Pucharu Świata wywalczyli Stanisław Bobak i Adam Małysz. Znakomity sezon Stoch okrasił tytułem mistrza świata wywalczonym na dużej skoczni w Val di Fiemme.Justyna Kowalczyk - Nasza mistrzyni tras biegowych po raz czwarty w karierze zwyciężyła w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Poprzednio, trzykrotnie z rzędu, po Kryształową Kulę sięgnęła w latach 2009-2011. Justyna Kowalczyk była zdecydowanie najlepszą zawodniczką Pucharu Świata na przestrzeni całego sezonu. Wygrała także prestiżowy Tour de Ski. Dodatkowo, biegaczka z Kasiny Wielkiej otrzymała samochód marki BMW X1 za triumf w pucharowym cyklu. Nie zobaczymy jej jednak za kierownicą tego auta. - "Samochód spieniężę i pieniądze przeznaczę na dzieci chore na mukowiscydozę. Koszty podatkowe i transportowe pokryję" - poinformowała Justyna Kowalczyk.


Katarzyna Bachleda-Curuś - Małopolanka wraz z koleżankami zdobyła w niedielę w Soczi srebrny medal mistrzostwa świata w łyżwiarstwie szybkim w wyścigu drużynowym. Złoty przypadł Holenderkom, a brązowy panczenistkom Korei Południowej. Drużyna biało - czerwonych jechała w składzie: Katarzyna Bachleda-Curuś (LKS Poroniec Poronin),Natalia Czerwonka (MKS Cuprum Lubin) i Luiza Złotkowska (LKS Poroniec). Medal na torze, który w przyszłym roku stanie się areną olimpijską, to wielka nadzieja na sukces w najważniejszej imprezie 2014 roku.

0%
0%