|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Radio Kraków nagrodzone „Złotym Dźwigaczem Kultury”

Już po raz szósty Krakowskie Biuro Festiwalowe wręczyło „Dźwigacze Kultury”. Wyróżnienia przyznawane są corocznie najważniejszym partnerom i sponsorom Biura. Radio Kraków wyróżnione zostało jednym z trzech „Złotych Dźwigaczy Kultury za rok 2017” za „wieloletnią i niezawodną współpracę, w tym: za wysokie zaangażowanie, podejmowanie niestandardowych działań promocyjnych, otwartość na nowe pomysły i pełen profesjonalizm pracy”.

Fot. RK

W uzasadnieniu wyróżnienia można przeczytać:

„Radio Kraków konsekwentnie angażuje się w działania realizowane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe, wspierając w ten sposób organizacje największych wydarzeń kulturalnych Krakowa, podnosząc ich rangę i prestiż. Wieloletnia współpraca przy kilkunastu projektach rocznie, pozwala docierać markom Biura do szerokiej grupy odbiorców i prezentować pełną ofertę programową publiczności, na poziomie lokalnym i ponadlokalnym”.

Krakowskie Biuro Festiwalowe jest jednym z najważniejszych partnerów promocyjnych Radia Kraków, które nie tylko regularnie patronuje najważniejszym wydarzeniom organizowanym przez KBF (m.in. Festiwal Misteria Paschalia, Festiwal Sacrum Profanum, Festiwal Miłosza, Festiwal Opera Rara), ale też współpracuje z Biurem przy realizacji wydarzeń kulturalnych organizowanych dla mieszkańców Krakowa. W roku 2017 wspólnymi projektami Radia Kraków i Krakowskiego Biura Festiwalowym było m.in. słuchowisko „Serce ciemności” zrealizowane w ramach obchodów Roku Conrada w Krakowie oraz „Koncert dwóch jubileuszy” zorganizowany z okazji jubileuszu 40-lecia grupy Pod Budą i 90-lecia Radia Kraków.

Oprócz Radia Kraków „Złotymi Dźwigaczami Kultury za rok 2017” wyróżnieni zostali: „Partner dla Krakowa - Grupa Autoremo i Bukovina Resort” oraz Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków Airport.

Za wyróżnienie serdecznie dziękujemy!

 

100%
0%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 0