|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Koncert Ostatkowy w Operze Krakowskiej! „Nowy Rok w Wiedniu - Ostatki w Krakowie”

Duety miłosne i arie ze znanych oper, operetek i musicali oraz muzyka włoska, wypełnią program koncertu "Nowy Rok w Wiedniu - Ostatki w Krakowie". Podczas ostatkowego wieczoru - w Operze Krakowskiej wystąpią muzyczne pary małżeńskie. Gościem specjalnym wieczoru będzie Katarzyna Oleś-Blacha, a wokalistom towarzyszyć będzie Orkiestra Opery Krakowskiej pod dyrekcją Tomasza Tokarczyka oraz reaktywowany na tę okazję zespół muzyczny PIN, Andrzeja Lamperta.

Posłuchaj Agnieszki i Tomasza Kuków

Monika Korybalska i Krzysztof Kozarek

Jak co roku, na zakończenie karnawału Opera Krakowska zaprasza na Koncert Ostatkowy, który nieprzerwanie od 10 lat organizowany jest pod hasłem „Nowy Rok w Wiedniu- Ostatki w Krakowie”.

Koncert odbędzie się w przeddzień Walentynek, 13 lutego 2018 (godz. 18.30), dlatego na scenie Opery Krakowskiej wystąpią pary małżeńskie: Agnieszka i Tomasz Kukowie, Katarzyna i Andrzej Lampertowie, Monika Korybalska i Krzysztof Kozarek, Ewa i Grzegorz Biegasowie, Kristina i Michał Kutnikowie, Małgorzata i Janusz Ratajczakowie. Gośćmi specjalnymi wieczoru będą Katarzyna Oleś-Blacha, solistka Opery Krakowskiej oraz zespół muzyczny PIN, założony przez Andrzeja Lamperta. Śpiewakom towarzyszyć będzie Orkiestra Opery Krakowskiej pod dyrekcją Tomasza Tokarczyka.

Na program koncertu złożą się utwory z oper, operetek i musicali, takich jak m.in. „Madama Butterfly” G. Pucciniego, „Księżniczka czardasza” E. Kálmána czy „Upiór w operze” A. L. Webbera. Usłyszymy też przeboje: „Pokochaj mnie” z filmu „Czar cyganerii” R. Stolza, „Walc Embarras” J. Wasowskiego, „Felicita” C. Minellono czy „Arrivederci Roma” R. Rascela. Podczas wieczoru nie zabraknie również muzycznych niespodzianek.

kf/materiały prasowe

100%
0%