Środa, 19 września 2018, 10:02
Fot. pixabay
"Pracodawca przede wszystkim będzie spoglądał na nasze doświadczenie i czy jest ono takie, jak oczekuje w ofercie pracy. Jeśli nie mamy odpowiedniego doświadczenia, warto rozważyć, czy nie lepiej byłoby zacząć pisanie CV od posiadanego wykształcenia, staży, szkoleń. Jeśli natomiast mamy już jakieś doświadczenie w danej branży, np. ponad 3-letnie, to na tym się skupmy. Warto opisać, czym się dokładnie zajmowaliśmy, na jakich konferencjach i szkoleniach byliśmy, bo to podkreśli naszą dalszą chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia" - mówiła Radiu Kraków Konstancja Zyzik z grupy Pracuj.
Do tematu CV i profesjonalnego przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze będziemy wracać na antenie Radia Kraków. Zapraszamy do słuchania audycji "Zawodowiec" we wtorki o godz. 14:50.
(Joanna Gąska/ew)
Liczba komentarzy: 1
Środa, 19 września 2018, 14:24
zawsze mnie zastanawiało czy osoby które stawiają wymaganie przy rekrutacji do pracy SAMI SPEŁNIAJĄ TAKIE KRYTERIA >? , taka rekrutacja i selekcja, z tego co ta pani mówi może wyglądać tak , jak wybór najbardziej tłustego mięsa w rzeźni, świat pracy pędzi- no to by wsiadać do tego pociągu ,trzeba się pokroić, sformatować, finezyjnie sprzedać i już jestem w "niebie" - a tak naprawdę połowa z tego czym się chwalę ( oczywiście są wyjątki super zawodowe wymogi do pracy , techniczne, lekarskie , adwokackie, informatyczne,chemiczne ...itp) nie zawsze się przydaję. Odnosi się wrażenie że gubi się realnego człowieka z idealnym formatem, najlepiej by było takie CV napisać w 3 D
Odpowiedz