|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Czyste Tatry po raz ósmy

Zbliżająca się ósma edycja akcji Czyste Tatry sprowadziła do studia Radia Kraków gości stojących za tym przedsięwzięciem. Anna Piekarczyk i Grzegorz Bernasik zaprosili do rozmowy tercet który stworzyli: Maciej Marculanis i Piotr Pawela ze Stowarzyszenia Czysta Polska oraz Jan Krzeptowski - Sabała (Główny Specjalista ds. edukacji, Tatrzański Park Narodowy)

Posłuchaj audycji

Prezent A. Mleczki dla akcji "Czyste Tatry"

Każdego roku w projekt Czyste Tatry angażują się osoby znane i lubiane, które łączy miłość do gór i dbanie o środowisko naturalne. Aktorzy, sportowcy, muzycy oraz osobowości telewizyjne aktywnie wspierają inicjatywę, a także wraz z wolontariuszami wyruszają na tatrzańskie szlaki. Dzięki ich pomocy docieramy do coraz większej grupy osób i jeszcze skuteczniej dbamy o to, by nasze góry pozostały niezmiennie piękne i czyste.

Ideę Czystych Tatr wsparli dotychczas m.in.: rajdowiec i przedsiębiorca Rafał Sonik, aktorka Joanna Jabłczyńska, pogodynek i podróżnik Bartosz Jędrzejak, aktor filmowy i teatralny Tomasz Ciachorowski, aktorka Anna Kerth, pochodzący z Podhala trener personalny Mariusz „Qczaj” Kuczaj, trenerka komunikacji interpersonalnej i masowej Tatiana Mindewicz-Puacz, biegaczka i trenerka personalna Adrianna Palka, uznany snowboardzista i uczestnik zimowych Igrzysk Olimpijskich Mateusz Ligocki, jeden z najpopularniejszych youtuberów Remigiusz „Rezigiusz” Wierzgoń oraz ikona polskiego himalaizmu – Krzysztof Wielicki.

Finał tegorocznej edycji Czystych Tatr zostaje przesunięty na 26-27 lipca. Spotykamy się w Zakopanem, na Równi Krupowej w ostatni weekend lipca!
 Ta zmiana oznacza, że na szlaki wyruszymy w samym środku letniego sezonu, gdy Tatry odwiedzane są przez tłumy turystów. To świetna okazja, by dać jeszcze lepszy przykład innym i pokazać, że #ŚmiecenieToObciach.

 Na  stronie czystapolska.org.pl możemy przeczytać:
Tym bardziej liczymy na Waszą pomoc i obecność na trasach, bo przed nami z pewnością mnóstwo pracy. Będziemy sprzątać, ładować baterie na koncercie, bić rekord Polski i uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych. Wyjątkowa atmosfera i niepowtarzalny klimat Czystych Tatr pozostają niezmienne!

100%
0%